Loader base Loader glow

O knize

Výprava do fantasy světa potřetí!

Arila prozkoumává své nové síly a vydává se do pouštního města Salroa, aby pomohla zachránit spícího boha Rooaka. Ten se nachází ve špičce Citadely, obrovské sochy nesoucí jeho vlastní podobu, obklopený děsivým nepřítelem, který se do Aldolonu prodral skrz skuliny reality a který dokáže zasít strach do všech, včetně bohů samotných. Svět umírá a konec se nevyhnutelně blíží!

Další informace

Žánr: Fantasy
Originální název: Arila Stíny Citadely, 2022
Počet stran: 312
Jazyk vydání: český
Autor: Radek Sterakdary Starý
Ilustrace/foto: František Sedláček
Autor obálky: František Sedláček
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-7661-657-8

Arila: Stíny Citadely

Recenze

3.85 (94 hodnocení) na Goodreads

Stephen Ormond

Třetí díl je zatím z vydané triologie mým nejoblíbenějším. Kniha nepřestává představovat nové lokace a charaktery. Přijde mi, že autor je konečně více "vypsaný" a knížka působí nejvíce přirozeně a příjemně. Kromě toho se zabývá i otázkami, nad kterými jsem se v knize sama pozastavila. Po dokončení knihy se ve mě ocitla prázdnota, jelikož netrpělivě čekám na pokračování. Arila na mě velmi zapůsobila a působila příjemným dojmem. Velice ráda se do ni ve svých vzpomínkách vracím.

Jiří Pavlíček

Úžasný, úžasný, úžasný. Naprosto zbožňuju humor, kterým je kniha propletená skrze nekonečné hašteření a popichování mezi Hararim a Arilou. Postavy v knize se chovají jako skuteční lidé a každá z nich má svůj jedinečný charakter. Je neskutečné, jak se společně s Arilou neustále dozvídáme nové a ještě novější informace o fungování světa Aldolonu. Každou kapitolou se svět zvětšuje a nabírá na komplexnosti.

Milan Šnajdar

Neni to spatne pokracovani pribehu :) cetl jsem to dele ale to proto ze vanoce kdy jsem jen zral a zral a nic nedelal :D kazdopadne zpet ke knize - je videt ze se pribeh posunul a dobre se to cetlo, takove odpocinkove fantasy a uz sem zvedav na … (no spoil) :)

78% (41 hodnocení) na Databazeknih.cz

Fidibus

Tak tenhle díl mne po předchozím zaujal. Bylo to plné akce, vtipů *spoiler* Některé zajímavé filozofické myšlenky, hezký vykreslený svět, princip dýmu jako opiátu a postavy, s nimiž příběh opravdu prožíváte.

robin9739

Třetí Arila pokračuje ve šlépějích svých předchůdců a přináší nám barvitý a pěkně propracovaný svět plný nevšedních bytostí a bojů proti zlu. Poznáváme nové tváře i utužujeme vztahy se starou partou. Kniha se čte lehce a není nikterak čtenářský náročná. Arila: Stíny citadely je povedená fantasy kniha, která prohlubuje a rozšiřuje svět Aldolonu.

MilanKop

Velice povedené pokračování Arily a jejich přátel. Celou knihu jsem si velice užil a stránky se jen otáčely. Kniha mne zcela pohltila stejně jako oba dva předchozí díly. Za mne rozhodně doporučuji.

Další díly

Arila: Stříbrné město
Best seller

Arila: Stříbrné město

Kniha
E-kniha Audio-kniha Ukázka
Arila: Poslední hvězda
Best seller

Arila: Poslední hvězda

Kniha
E-kniha Audio-kniha Ukázka
Arila: Stíny Citadely

Arila: Stíny Citadely

Kniha
E-kniha Ukázka
Arila: Stíny Citadely

Arila: Pád temnoty

Kniha
E-kniha Ukázka

Další knihy

Odkaz liské mysli

Odkaz lidské mysli

Detail
Odkaz liské mysli

Odkaz lidské rasy

Detail

Vyzbroj se na cestu! Zásilka z Citadely!

Zásilka z Citadely

Zásilka z Citadely

Zásilka z Citadely

Zásilka z Citadely

Zásilka z Citadely

Sféra Rooaka

Zásilka z Citadely

Plšák - Ločka

Zásilka z Citadely

Zprávy a znaky

Zásilka z Citadely

Prsten

O autorovi

Radek Starý

Radek Starý

Radek Starý se už více než 10 let pohybuje na české herní scéně, kde na svém Youtube ukazuje méně známé, nezávislé hry s originálními koncepty. Zhruba 5 let pracoval na herním pořadu RE-PLAY jako recenzent, kameraman, ale také hlas pořadu.

V roce 2021 si splnil celoživotní sen a napsal svou první knihu Arila: Stříbrné město. Od té doby píše dvě knihy za rok, ať už pokračování světa Arily, nebo o Sci-Fi sérii Odkaz lidské mysli.

Steraka najdete také na:

Nebo novinky dostávejte rovnou emailem: