Loader base Loader glow
Tráva Postavy Tráva

O knize

Výprava do fantasy světa podruhé!

Z trosek pradávného Amdailu povstal nový Nurheim a zdá se, že je národ Nurů konečně v bezpečí před šílenou bohyní. Všichni ale tuší, že jde pouze o dočasné období klidu a že kdykoli může přijít bouře, která je smete. A ač vždy chtěla být hrdinkou, Arila nyní musí dělat něco mnohem náročnějšího – postavit se čelem šílené bohyni, jejíž hněv otřásá samotnou realitou.

Další informace

Žánr: Fantasy
Originální název: Arila Poslední hvězda, 2021
Počet stran: 336
Jazyk vydání: český
Autor: Radek Sterakdary Starý
Ilustrace/foto: František Sedláček
Autor obálky: František Sedláček
Vazba knihy: měkká / brožovaná
ISBN: 978-80-7661-350-8

Arila: Poslední hvězda
Best seller

Videa

Recenze

4,27 (49 hodnocení) na Goodreads

Barbora Stonova

Lepší než první díl, ale pořád mi tam něco chybí. Možná kdyby byla o 200 stránek delší a byli tam více popsané třeba jednotlivé fragmenty bohů nebo rituály Teomnookych bylo by to pro mě lepší. Ale rozhodně se těším na další díl. Svět který spisovatel vymyslel ma podle mě obrovský potenciál Celé hodnocení

Radek Jerga

Arila 2 představuje teprve druhou knihu Steraka, ale nějak to není poznat. Obrovský skok ve kvalitě psaní, příběhu a vtáhnutí do děje se změnilo tak drasticky k lepšímu, že to spíš vypadá, jako kdyby Sterak napsal mezi oběma díly dalších 10 knih. A to Stříbrné město byla skvělá kniha se skvělým příběhem. Celé hodnocení

David Reitinger

Bože! Fakt úžasná knížka. Nejprve chci poděkovat za úžasný zážitek, za slzy, za podměty k přemýšlení, za perfektně strávené hodiny a v neposlední řadě děkuju za úžasný příběh který zaujmul, pobavil, dojal a okouzlil. Celé hodnocení

87% (52 hodnocení) na Databazeknih.cz

Majka333

Jestliže jsem byla prvním dílem Arily nadšená, u jejího pokračování už nemám slov. Je to neskutečně poutavý příběh, při jehož čtení se mi celý děj odehrával před očima, jako kdybych se dívala na film nebo hrála RPG hru.

Kallessin

Druhá Arila mě mile překvapila. Hned od prvních řádků je znát, že si je autor daleko jistější než u první knihy. Text příjemě plyne a ještě víc než ve Stříbrném městě mě děj hned od začátku táhnul dál a dál. Člověk prostě prahne dozvědět se další drobky z toho bláznivého světa a nestačí žasnout, jak originální způsoby řešení konfliktů dokážou hrdinou přinést. Kniha nelze než doporučit. Příjemné postavy, zajímavý děj a originální zasazení.

Kaila146

!SPOILER! I když se mi zezačátku zdálo, že jde jen o vycpávkový díl, a možná jde, ke konci už mi to tak nepřišlo. Laraem a Arila jsou spolu prostě sladcí a když L. umřel, nemohla jsem se ubránit teoriím. Jeho smrt byla... řekněme zvláštní. Nemyslím si, že je mrtvý, a pokud ano, tak autor určitě najde cestu k tomu, jak ho oživit.

Pozadí

Další díly

Arila: Stříbrné město
Best seller

Arila: Stříbrné město

Kniha
E-kniha Audio-kniha Ukázka
Arila: Poslední hvězda
Best seller

Arila: Poslední hvězda

Kniha
E-kniha Audio-kniha Ukázka
Arila: Stíny Citadely

Arila: Stíny Citadely

Kniha
E-kniha Ukázka
Arila: Stíny Citadely

Arila: Pád temnoty

Kniha
E-kniha Ukázka

Další knihy

Odkaz liské mysli

Odkaz lidské mysli

Detail
Odkaz liské mysli

Odkaz lidské rasy

Detail

Vyzbroj se na cestu!

Zásilka ze Zlatého města

Zásilka ze
Zlatého města

Koupit

Tričko Kolos

Tričko
Kolos

Koupit

Plakát V srdci bitvy

Plakát
V srdci bitvy

Koupit

Plakát Kolos

Plakát
Kolos

Koupit

Plakát Arila

Plakát
Arila

Koupit

O autorovi

Radek Starý

Radek Starý

Radek Starý se už více než 10 let pohybuje na české herní scéně, kde na svém Youtube ukazuje méně známé, nezávislé hry s originálními koncepty. Zhruba 5 let pracoval na herním pořadu RE-PLAY jako recenzent, kameraman, ale také hlas pořadu.

V roce 2021 si splnil celoživotní sen a napsal svou první knihu Arila: Stříbrné město. Od té doby píše dvě knihy za rok, ať už pokračování světa Arily, nebo o Sci-Fi sérii Odkaz lidské mysli.

Steraka najdete také na:

Nebo novinky dostávejte rovnou emailem: