Loader base Loader glow
Cover

O knize

Na Zemi roku 2043 přistálo mimozemské plavidlo a vypustilo černý sliz rozežírající všechno okolo. Ke zděšení lidstva tato hmota dokázala přebrat kontrolu i nad nejmodernějšími technologiemi. Planetu měli spasit robotičtí ochránci, jenže nastal problém – jejich stvořitelka Molly Griffin veškeré obranné snahy sabotovala. O dvě stovky let později nastává čas, aby si lidé vzali svůj svět zpátky. Podaří se jim v událostech dávné minulosti najít klíč k přežití?

Další informace

Žánr: Sci-fi
Originální název: Odkaz lidské mysli, 2022
Počet stran: 384
Jazyk vydání: český
Autor: Radek Sterakdary Starý
Ilustrace/foto: František Sedláček
Autor obálky: František Sedláček
Vazba knihy: měkká vazba
ISBN: 978-80-7661-585-4
EAN: 9788076615854
Datum vydání: 29.08.2022

Odkaz lidské mysli

Recenze

4.15 (419 hodnocení) na Goodreads

Klara

Odkaz lidské mysli byl velmi příjemným překvapením. Postavy byly sympatické a svět byl dobře propracován. Určitě se budu těšit na to, jak bude příběh pokračovat:)

Viktor_Books

To bylo mega super! Styl psaní autor se od první knihy úplně skvělé změnil. Bylo čtivé a taky to všechno bylo pěkně vymyšlené a zajímavé.Je prostě výborné scifi plné skvělých postav a tvorů.

Michael

No už aby tu byla další knížka, teprve jsem tuhle dočetl a už se nemůžu dočkat jak to bude pokračovat.

75% (31 hodnocení) na Databazeknih.cz

Killerka

Začátek knihy (uvedení do děje a popis světa) byl pro mě docela utrpení a myslela jsem, že knihu odložím (ale za to nemůže kniha, jen já na tohle nejsem). Nicméně pak se to tak rozjelo, že jsem se nemohla odtrhnout!

ElessaRiverbow

Wow, tohle bylo vážně něco! Příběh mě bavil už od první věty, a i když jsem se ze začátku nemohla v knize zorientovat, rychle jsem se začetla. Stránky ubíhaly a děj byl zajímavější a zajímavější.

Victoria854

Toto je môj prvý sci-fi príbeh ktorý som prečítala a rozhodne neľutujem. Svet je dobre vymyslený a páči sa mi, že aj keď je to prvý diel, fungoval by dobre aj ako samostatná kniha. Neviem sa dočkať na ďalší diel. Určite odporúčam!!

Pozadí

Další díly

Odkaz lidské mysli

Odkaz lidské mysli

Kniha
Odkaz lidské rasy

Odkaz lidské rasy

Kniha

Další Knihy

Arila: Stříbrné město

Arila: Stříbrné město

Detail
Arila: Poslední hvězda

Arila: Poslední hvězda

Detail
Arila: Stíny Citadely

Arila: Stíny Citadely

Detail

Vyzbroj se na cestu!

Zásilka ze Zlatého města

Zásilka z
pustin

Koupit

Zásilka ze Zlatého města

Plakát
Odkaz lidské mysli

Koupit

O autorovi

Radek Starý

Radek Starý

Radek Starý se už více než 10 let pohybuje na české herní scéně, kde na svém Youtube ukazuje méně známé, nezávislé hry s originálními koncepty. Zhruba 5 let pracoval na herním pořadu RE-PLAY jako recenzent, kameraman, ale také hlas pořadu.

V roce 2021 si splnil celoživotní sen a napsal svou první knihu Arila: Stříbrné město. Od té doby píše dvě knihy za rok, ať už pokračování světa Arily, nebo o Sci-Fi sérii Odkaz lidské mysli.

Steraka najdete také na:

Nebo novinky dostávejte rovnou emailem: